طراحی و بهینه سازی وبسایت

آژانس خلاقیت کمند یکی از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و سئو در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد کمند و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است. ما سرسخت هستیم، ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم!

طراحی وبسایت

در دنیای امروز و در عصر دیجیتال، بسیاری از امور کسب و کارها وابسته به دنیای مجازی و اینترنت است. به گزارش وب سایت internetworldstats هفتاد درصد از جمعیت ایران در سال 2017، کاربر اینترنت بوده اند. در این میان سهم وب سایت ها از کل ترافیک به طور دقیق مشخص نیست اما به سهولت می توان بیان نمود که سهم عمده ای از بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک به وب سایت وابسته است. سایت در واقع نماینده ی همیشه فعال تجارت شماست که ظاهر و چگونگی رفتار آن با مخاطب بسیار مهم است. ما باور داریم که برد شما مایه ی درخشش و برد ماست.

 

هدف از داشتن وب سایت

بدهی است که قبل از آغاز هر کسب و کار، ابتدایی ترین اقدام اتخاذ هدف همه جانبه و دقیق است. برای تهیه ی وب سایت دو راه عمده موجود است: سایت سازها و طراحان وب سایت. در این میان به میزان سفارشی شدن امکانات،کیفیت و خواسته های مد نظر شما، از سایت سازها به سمت طراحان وب سایت حرفه ای خواهید رفت…

طراحی فروشگاه اینترنتی

فرقی نداره در چه جایگاهی و کسب کاری دارید. کمند برای شما فروشگاه اینترنتی همراه اپلیکیشن همگام طراحی میکنه و تا یکسال بصورت رایگان پشتیبان شماست 🙂

طراحی پرتال

تیم برنامه نویسی کمند بصورت حرفه ای و با بروزترین متد، اقدام به ساخت انواع پرتال میکند.همچنین در کنار طراحی پشتیبانی شما هم انجام میدهد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

فرقی نداره پروژه طراحی اپلیکیشن شما در چه سطحی باشه.تیم طراحی اپلیکیشن کمند بهترین امکانات و خدمات به شما ارائه میدهد.

طراحی نرم افزار تحت وب

نرم افزار های تحت وب همچون نرم افزار حسابداری آنلاین نسبت به مدل ویندوزی از ویژگی های برتری همچون در دسترسی آسان برخوردار هستند

سئو سایت

اگه صاحب کسب و کاری در دنیای دیجیتال هستید، برای دیده شدن به سئو نیاز دارید.اما قبل از هر چیزی،نیاز به مشاوره دارید.با ما تماس بگیرید.

مشاوره در کسب و کار

هیچ اهمیتی نداره کسب و کار شما در چه جایگاهی باشه. شما برای بقا و ادامه راهتون، نیاز به مشاوره تخصصی و اختصاصی دارید.با ما تماس بگیرید.

شرکت کمند از ابتدای تاسیس تا کنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده.

با گذشت بیش از پنج سال از فعالیت مجموعه این شرکت توانسته به بیش از 300 مشتری خدمت رسانی کند. بیش از 150 طراحی سایت ، در حدود 200 کار گرافیکی ، 50 پروژه بهینه سازی وبسایت و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب برای نیاز های مختلف مشتریان تنها بخشی از فعالیت های عمدهما در این مدت بوده است.

از کجا شروع کنم ؟! 🤔

شما برای دیجیتالی کردن کسب و کار خودتون، نیاز به یک مشاوره درجه یک دارید.کمند این امکان به شما میده که بتونید یک مشاوره تخصصی و درجه یک دریافت کنید تا باعث گسترش کسب و کار شما بشه. شما می تونید با کمند تماس بگیرید یا از طریق چت آنلاین سایت،شماره تلفن خودتون وارد کنید تا تیم مارکتینگ با شما ارتباط بگیرند.

هدیه استثنایی کمند ویژه اولین سفارش

مجموعه کمند در نظر دارد برای افراد و یا صاحبان کسب وکار در راستای حمایت از ظرفیت داخلی تخفیف 25 % ویژه برای این گروه از افراد قائل شود. اگر شما هم صاحب بیزینس خود هستنید اما هنوز اقدامی برای داشتن فروشگاه مجازی خود در بستر اینترنت فکری نکرده اید هم اکنون جهت بهرمندی از این تخفیف ویژه ابتدا با کارشناسان مجموعه کمند ارتباط برقرار نمایید. تا تمامی راهکار ها و مشاوره های قبل از اقدام برای شما صورت بپذیرد.

شما بهترین هستید با ما بهترین ها را تجربه نمایید.

 

question