طراحی و بهینه سازی وبسایت

آژانس خلاقیت کمند یکی از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و سئو در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد کمند و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است. ما سرسخت هستیم، ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم!

مجموعه کمند، بر خلاف اکثر شرکت‌های فعال در زمینه IT و طراحی سایت که در ارائه خدمت در زمینه‌های مختلف نظیر طراحی سیستم‌های مدیریت محتوا، طراحی فروشگاه اینترنتی ، سایت خبری و غیره فعالیت دارند، تمرکز خود را فقط معطوف به طراحی سایت فروشگاهی نموده است. تمرکز در زمینه تخصصی طراحی فروشگاه اینترنتی موجب شده تاکنون قابلیت‌ها و ماژول‌های فراوانی با توجه به نیاز مشتریان در صنوف مختلف، طراحی و ارائه گردد. برخی از این قابلیتها در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در فروشگاه‌های مطرح داخلی نظیر دیجی‌کالا، بامیلو و … استفاده شده و برخی برای اولین بار در کشور به اجرا درآمده است. این قابلیت‌ها و ماژولها که تعداد آنها در حال حاضر بیش از 85 ماژول است، هر روز در حال افزایش بوده و با توجه به تکنولوژی روز در این عرصه، بروزرسانی و ارتقاء می‌یابد.

  5 ویژگی برتر در طراحی سایت فروشگاهی توسط کمند

طراحی سایت فروشگاهی بصورت واکنشگرا

طراحی Responsive و انطباق با کلیه پلتفرم‌ها نظیر

موبایل ، تبلت و دسکتاپ

امروزه با توجه به همه‌گیر شدن گوشی‌های هوشمند، اکثر افراد برای مشاهده و جستجو در اینترنت، از گوشی تلفن همراه و یا تبلت استفاده می‌کنند. لذا انطباق فروشگاه با کلیه پلتفرم‌ها از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک سایت فروشگاهی پیشرفته محسوب می‌شود. 

طراحی فروشگاه اینترنتی بصورت ماژولار

 

امکان افزودن ماژول بمنظور ارتقای عملکرد فروشگاه در آینده

طراحی سایت فروشگاهی بگونه‌ای انجام شده که علاوه بر امکانات پیشفرض، در صورت نیاز مالک وبسایت می‌توان امکانات جدیدی را به آن افزود.

این قابلیت با افزودن و نصب یک ماژول به هسته اصلی برنامه‌نویسی ممکن می‌گردد. لذا درصورتی که در آینده، شما نیازمند امکان خاصی به طراحی سایت فروشگاهی داشته باشید، بدون آنکه نیازمند طراحی فروشگاه اینترنتی جدیدی باشید، در مدت زمانی بسیار کم می‌توانید قابلیت‌ها و تکنولوژی‌های جدید را به وبسایت آنلاین خود بیافزائید.

  1. حفظ جایگاه و موقعیت سایت فروشگاهی در گوگل در صورت بروز رسانی
  2. افزودن پک‌های جدید امنیتی برای ارتقای امنیت و نفوذناپذیری فروشگاه
  3. صرفه‌جویی در هزینه‌ها و افزودن امکانات پیشرفته به فراخور نیاز

طراحی ظاهر سایت بصورت سفارشی

طراحی سایت فروشگاهی بنا به سلیقه و سفارش مشتری.

ظاهر سایت فروشگاهی بنا به سلیقه ی مشتری و بر اساس موضوع فعالیت وی، بصورت اختصاصی طراحی شده و تحویل می‌گردد. لذا در طراحی سایت فروشگاهی از قالبهای آماده استفاده نمی‌گردد.

پیش از آغاز طراحی ظاهر سایت، از مشتری خواسته خواهد شد تا سایتهایی را که از نظر ظاهر و ترکیب رنگ می‌پسندد را معرفی نماید. این سایت‌ها می‌توانند نمونه‌های داخلی یا خارجی باشند.

  • ظاهر بنا به سلیقه ی مشتری طراحی و اجرا می‌گردد.
  • امکان اعمال تغییر در پنل مدیریت بر روی ظاهر فروشگاه وجود دارد.
  • ظاهر فروشگاه مستقل از هسته اصلی برنامه‌نویسی بوده و در آینده امکان تغییر خواهد داشت.

پنل مدیریت پیشرفته

بیش از 2100 قابلیت مدیریتی به زبان فارسی

طراحی سایت فروشگاهی بصورت داینامیک این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا مدیریت کامل پرتال خود را بدون وابستگی به شرکت طراح بدست بگیرید. در پنل مدیریت علاوه بر مدیریت و ویرایش محصولات و سفارشات اخذ شده، شما قادرید با تغییر بیش از 2100 پارامتر و فیلد مختلف، ظاهر سایت و نحوه عملکرد کلیه بخش‌های فروشگاه خود را مدیریت نمائید.

آموزش نحوه استفاده از پنل مدیریت در قالب فایل‌های مولتی‌مدیا (ویدئوی آموزشی) و کتاب آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

question