یکی از دلایلی که افراد به سراغ کسب و کار اینترنتی مثلا راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی می‌روند؛ این است که سرمایه زیادی نیازی ندارد. اول بگذارید خیالتان را راحت کنم، که هزینه طراحی سایت فروشگاهی، بسیار کمتر از راه‌اندازی فروشگاه در یکی از خیابان‌های شهر است و در مقابل درآمد آن می‌تواند چندین برابر همان فروشگاه سنتی باشد!

قبل از هر چیز، اجازه دهید به شما تبریک بگوییم که تصمیم گرفته‌اید، کسب و کاری آنلاین برای خودتان داشته باشید. اگر الان این تصمیم را نمی‌گرفتید، چند وقت دیگر ناچار به انجام آن می‌شدید.

شما برای ساخت فروشگاه‌تان باید از یکی از روش‌ های راه‌ اندازی فروشگاه اینترنتی استفاده کنید. می‌دانیم که هزینه، فاکتور مهمی در ساخت سایت است؛ اما حتما علاوه بر آن، به عوامل دیگر مانند مدیریت آسان، امنیت سایت و کیفیت خدمات را هم در نظر بگیرید. همانطور که برای خرید یک مغازه، امنیت محله آن، زیبایی ظاهری و دسترسی به نقاط شهر برای‌تان مهم است.

برای اینکه فکر نکنید، ساخت فروشگاه اینترنتی کار سختی است، می‌خواهیم هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی را از ساده‌ترین روش شروع کنیم، سپس روش‌های دیگر را اضافه کنیم! البته فکر نمی‌کنیم که سرتان برای دردسر درد کند!

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با کمک فروشگاه ساز
دوست دارید، همین طور که در بازار یک فروشگاه دارید، یا اینکه در کنار کسب و کار تمام وقت‌تان، یک سایت فروشگاهی هم داشته باشید؛ اما مدام نگران این هستید، که نکند فرصت رسیدگی به آن را پیدا نکنم. یا اینکه من مهارت چندانی برای کار با سایت ندارم… ما نگرانی شما را درک می‌کنیم؛ به همین خاطر، روشی که پیشنهاد می‌کنیم، نه به مهارت نیاز دارد، نه زمان زیادی از شما می‌گیرد.

با کمک فروشگاه ساز، یک سایت آماده در اختیارتان است؛ که نیاز به هیچ دانش تخصصی مانند کدنویسی ندارد. شما فقط محصول‌تان را در آن بگذارید و بفروشید! (البته به جز بازاریابی و فروش که زحمتش به عهده خودتان است)

یکی از بهترین نمونه‌ها، فروشگاه ساز پرتال است که تمام سعی‌اش حل دغدغه‌ها و نیازهای شما بوده است؛ برای فروش اصلا درگیر حل مشکلات سایت نمی‌شوید؛ چون پشتیبانان 24 ساعته در دسترس شما هستند. طراحی قالب زمانی را از شما نمی‌گیرد؛ درگیر گرفتن درگاه بانکی نمی‌شوید و… . شما با خیال راحت محصول‌تان را بفروشید.

خب حالا هزینه استفاده از این فروشگاه ساز چقدر است؟ شما سه انتخاب دارید:

هزینه راه‌ اندازی فروشگاه کوچک (سالانه): 990 هزار تومان
هزینه راه‌اندازی فروشگاه استاندارد (سالانه): 2 میلیون و 400 هزار تومان
هزینه راه اندازی فروشگاه پیشرفته (سالانه): 4 میلیون و 900 هزار تومان
این تمام هزینه‌ای است که یک سال می‌پردازید. بدون اینکه نیاز به صرف هزینه برای هاست، درگاه پرداخت، قالب و… کنید. شاید بگویید این هزینه زیادی است! تنها به دو دلیل می‌توانید این را بگویید:

چیز زیادی در مورد هزینه‌های راه اندازی فروشگاه اینترنتی به روش‌های دیگر نمی‌دانید.
به درآمد بالای یک فروشگاه اینترنتی و موفقیت آینده خودتان باور ندارید!
اگر سری به صفحه تعرفه بزنید، می‌بینید که این هزینه در مقابل امکاناتی که بعد از آن دارید، چیز زیادی نیست. مهم تر از همه، پشتیبانی 24 ساعته دارید، که چیز کمی نیست!

 

ارسال نظر